3 LATA ToTEN Serwis Polska

on czwartek, 15 listopad 2018.

Kolejny rok jesteśmy z Wami!

 

Dokładnie 3 lata temu, 15 listopada 2015 roku postanowiliśmy wejść na rynek, oferując naprawę komputerów (oraz pozostałej elektroniki) na niespotykanym dotąd poziomie.

Idea jaka nam przyświecała  obejmowała zachowanie wysokiej estetyki wykonywanej pracy oraz  rzetelność w wykonywaniu diagnoz, która wkrótce miała stać się naszą wizytówką.

Proces kształtowania się naszej firmy nie trwał jednak parę dni, czy nawet miesięcy…

 Trwa do dziś, choć pierwsze kroki postawione na tej drodze nie były łatwe i kosztowało nas to dużo cierpliwości i pokory. Jako, że jesteśmy ludźmi, zaliczyliśmy też drobne potknięcia. Za każdym razem  wynosiliśmy z nich lekcje, a każdy popełniony błąd naprawialiśmy. Właśnie dzięki takiemu podejściu, udało nam się przejść przez ostatnie lata, zyskując Wasze zaufanie - stając się serwisem, który zawsze sprosta oczekiwaniom; serwisem, który można zawsze polecić.

Z każdym rokiem staramy się podnieść poprzeczkę wyżej – nieustannie doskonalimy nasz warsztat, szukamy inspiracji, poznajemy nowe rozwiązania i konsekwentnie wdrażamy je.

Naszym priorytetem nigdy nie było zwykłe utrzymanie się na rynku. Nie chcieliśmy być kolejnym serwisem komputerowym, jakich pełno w każdym mieście.  Nasz cel od samego początku był tylko jeden – zostać liderem w dostarczaniu wysokojakościowych usług.

W 2016 roku nasza oferta wzbogaciła się o kursy lutowania w technologii SMD, PTH i BGA.  Dziś, gdy mijają dwa lata od wdrożenia nowych usług, mamy  na koncie wiele przeprowadzonych szkoleń, a każde z nich jest naszym „małym sukcesem”. Wraz z wprowadzeniem szkoleń z lutowania SMD i BGA weszliśmy na kolejny poziom rozwoju, i tak samo jak w przypadku naszego serwisu – dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Dwa lata pracy z kursantami pozwoliły nam nie tylko wypracować własne metody edukacji, ale również udoskonalić proces nauczania dzięki ciekawym prezentacjom na żywo.

Z okazji 3-lecia naszej firmy pragniemy podziękować wszystkim osobom, które skorzystały z naszych usług, obdarzając nas zaufaniem – to właśnie ono pozwoliło nam zaistnieć i dzięki niemu będziemy z Wami przez następne lata. Dziękujemy!